top of page

🌻 Безпечно, весело та разом: Клуб літнього дозвілля «Соняшник» стартував!

  • Фото автора: Admin
    Admin
  • 1 черв.
  • Читати 1 хв

​1 червня Криворізька гімназія №110 гостинно відкрила двері для вихованців нашого літнього клубу. І навіть повітряна тривога не стала на заваді довгоочікуваній зустрічі! Адже безпека наших дітей — понад усе, а ворогу не відняти у малечі літо.

​Як минув наш перший день?

​Знайомство та згуртованість: Швидко та організовано розділилися на загони, вигадали назви та ближче познайомилися один з одним.

​Рух — це життя: Встигли настрибатися, пограти в рухливі ігри та зарядитися позитивом.

​Цифрова грамотність: Навіть знайшли хвилинку, щоб написати цей перший літній репортаж!

​Дякуємо батькам за довіру, а нашим незламним дітям — за усмішки та сміливість. Далі буде ще цікавіше! 💪✨


 
 
 

Останні пости

Дивитися всі

Коментарі


bottom of page