Енергія добра в дії! ⚡️💛
- Admin
- 14 трав.
- Читати 1 хв
Сьогодні наші малюки заряджалися позитивом на однойменному квесті. Щиро дякуємо Волонтерському клубу КЛ77 «РЕПівці», дівчатам-волонтеркам та їхній наставниці пані Наталії за креатив та професіоналізм.
Українській волонтерській службі за постійну підтримку наших добрих справ.
Разом робимо світ світлішим! 🕊️




Коментарі