Криворізька гімназія №110 щойно завершила потужний освітній марафон! У рамках промоакції "#ПравоНаЖиття", приуроченої до щорічної акції "16 днів проти насильства", ми провели низку надзвичайно важливи
Сьогодні в нашому клубі літнього дозвілля «Соняшник» було по-особливому затишно. Навіть попри хмаринки та дощик за вікном, ми не зрадили своїм традиціям: ☀️ Бадьора ранкова гімнастика для гарного нас
Коментарі