✨ Свято громадянської зрілості у Криворізькій гімназії № 110! ✨
- Admin
- 12 черв.
- Читати 1 хв
12 травня 2026 року став особливим днем для наших дев'ятикласників. Сьогодні вони офіційно отримали свідоцтва про базову середню освіту! 🎓
Це важливий етап дорослішання, впевнений крок у майбутнє та свідомий вибір свого шляху. Пишаємося нашими випускниками, їхніми здобутками, наполегливістю та прагненням до знань.
Вітаємо вас, дорогі учні! Нехай цей документ стане надійним фундаментом для ваших подальших звершень, нових ідей та великих перемог. Бажаємо впевненості у власних силах, успіхів у навчанні та мирного неба! 🇺🇦
В добру путь! 🌟
#КГ110 #Випуск2026




Коментарі